IMG_1002

Herkes İçin Spor, Herkes İçin Sağlık

Shapes For Women ile Türkiye Herkes İçin Spor Denizli Federasyon Denizli Temsilciliği’nin birlikte düzenlediği  Spor Şenliği Etkinliği 20 Mart Pazar günü Denizli Teras Park AVM’de yapıldı.

IMG_1006

Etkinlikte ”HERKES İÇİN SPOR,HERKES İÇİN SAĞLIK” Sloganı altında Çoçuklara ve Spor sevenlere deneyimli Welness hocalarımızın eşliğinde eğlenceli bir o kadarda zevkli spor oyunları yapıldı.

Sağlıklı nesiller için egzersizin çocuk yaşlarda alışkanlık edinilmesi gerekliliğine inanan Shapes antrenörleri tarafından çoçuklara istasyon egzersizleri; Denizli Capoira ekibi tarafından Capoiera gösterisi ve izleyicilerin de katıldığı Piloxing egzersizi yapıldı.

IMG_0999

Etkinliğin sonunda Türkiyemizin ikinci yeni milli sporu ”HEMSBALL SPOR”, Denizli HİS temsilcimiz Çetin Çağatay ve Türker Eraslan ile Mesut Öz hocalarımızın eşliğinde kurallarıyla birlikte uygulamalı olarak gösterildi ve oynandı.

IMG_1004

Bu arada katılımcılara ücretsiz vücut yağ ölçüm analizleri yapıldı ve sağlıklı beslenme konusunda bilgilendirildi. Egzersizlere katılanlara Shapes T-Shirtlerinin hediye edildiği etkinlikte keyifli ve dinamik saatler yaşandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir